Turkiye - Süper Lig
Yılport Samsunspor
20:00 3 : 0 82'
82'
Çaykur Rizespor
Turkiye - 1. Lig
Altay
20:00 1 : 0 81'
81'
Giresunspor
Kulüp Hazırlık Maçları
04:30
11:00 1 : 1 MS
MS
12:30 1 : 1 MS
MS
14:00
14:30 0 : 0 MS
MS
16:00
17:00
17:00
17:00
19:00 1 : 2 MS
MS
19:00 5 : 1 90'
90'
20:00
20:00 3 : 3 90'
90'
20:00 4 : 4 90'
90'
20:00
20:00 2 : 2 88'
88'
20:30
21:00 0 : 2 41'
41'
21:00
İngiltere - Premier Lig
23:00
ER
İspanya - LaLiga
23:00
Almanya - Bundesliga
22:30
Fransa - Ligue 1
23:00
İtalya - Serie A
22:45
Hollanda - Eredivisie
22:00
Belçika - Pro Lig
22:45
Portekiz - Liga Portugal
23:15
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
17:00 3 : 1 MS
MS
17:00 1 : 1 MS
MS
20:00 1 : 1 85'
85'
Kupa Libertadores
01:00 1 : 1 MS
MS
03:30 0 : 1 MS
MS
Gold Cup, Women
02:15 0 : 1 MS
MS
05:00 6 : 0 MS
MS
UEFA Uluslar Ligi, Kadınlar
15:00 0 : 5 MS
MS
16:00 0 : 2 90'
90'
17:00 0 : 4 MS
MS
17:30 0 : 3 90'
90'
18:00 1 : 1 MS
MS
19:45 1 : 5 90'
90'
20:00 0 : 3 85'
85'
23:00
23:00
Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
19:00 1 : 4 MS
MS
20:15 0 : 0 67'
67'
22:45
CAF Şampiyonlar Ligi
19:00 0 : 0 MS
MS
19:00 0 : 1 MS
MS
22:00
CONCACAF Şampiyonlar Ligi
03:00 0 : 3 MS
MS
05:00 0 : 2 MS
MS
Recopa Sudamericana
03:30 1 : 0 MS
MS
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
14:00
İngiltere - Championship
22:45
23:00
İngiltere - Lig 1
22:45
İspanya - LaLiga 2
22:30
Almanya - 2. Bundesliga
20:30 1 : 3 54'
54'
20:30 1 : 1 54'
54'
Almanya - 3. Lig
21:00 0 : 0 42'
42'
Fransa - Ulusal
21:30
ER
21:30 0 : 0 10'
10'
21:30 0 : 0 12'
12'
21:30 0 : 0 12'
12'
21:30 0 : 0 12'
12'
21:30 0 : 0 10'
10'
21:30 0 : 0 11'
11'
21:30 1 : 0 11'
11'
21:30 0 : 0 12'
12'
İtalya - Serie B
22:30
İtalya - Serie C, Grup A
22:45
İtalya - Serie C, Grup B
22:45
22:45
Hollanda - Eerste Divisie
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
Belçika - Challenger Pro Lig
22:00
22:00
Belçika - U21 Pro Ligi
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Portekiz - Campeonato de Portugal
22:30
Portekiz - U19 Şampiyonası
14:00
İskoçya - Şampiyona
22:45
Almanya - Bayernliga Kuzey
21:00
21:00
ER
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
21:00 1 : 0 41'
41'
21:00 1 : 0 39'
39'
21:00 0 : 0 40'
40'
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:30 0 : 3 49'
49'
Almanya - Bremen-Liga
21:00
21:30
Almanya - Oberliga Hamburg
21:30
21:30
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
21:00
Almanya - Oberliga Westfalen
21:45
Almanya - Regionalliga Batı
21:30 1 : 1 13'
13'
21:30 0 : 0 12'
12'
Angola - Girabola
19:00 4 : 0 MS
MS
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00 0 : 0 MS
MS
03:00 2 : 1 MS
MS
Arjantin - Primera C
23:00
Avustralya - A-Ligi
11:45 2 : 2 MS
MS
Avustralya - Kuzey NSW NPL
12:00
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
12:00 2 : 3 MS
MS
Avustralya - NPL, Victoria
12:30 : 90'
90'
12:30
12:30
Avustralya - NPL,Victoria
11:30 3 : 3 MS
MS
12:00 4 : 1 MS
MS
Avustralya - NSW NPL 1
11:30 2 : 0 MS
MS
Avustralya - Queensland NPL
12:30 : 90'
90'
Avusturya - 2. Liga
20:10 0 : 0 75'
75'
20:10 1 : 1 73'
73'
20:10 3 : 0 78'
78'
22:30
Azerbaycan - Premier Lig
15:30
ER
16:00 2 : 1 MS
MS
BAE - Division 1
16:25
16:25
16:25
16:30
16:35 1 : 2 MS
MS
Bangladeş - Premier Lig
12:00 2 : 1 MS
MS
12:00 2 : 2 MS
MS
14:15
Bolivya - Profesyonel Lig
03:00
ER
22:00
Bosna Hersek - Premier Lig
20:00 2 : 3 86'
86'
Brezilya - Amapaense
02:00
ER
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
01:15 2 : 1 MS
MS
Brezilya - Copa do Brasil
02:00 3 : 2 MS
MS
02:00 0 : 3 MS
MS
Brezilya - Copa do Nordeste
01:00 1 : 2 MS
MS
Brezilya - Copa Verde
02:00 1 : 1 P: 2 - 4
MS
Brezilya - Maranhense
02:15 2 : 2 MS
MS
Brezilya - Sergipano
02:00 4 : 0 MS
MS
Bulgaristan - B PFG
15:00
Bulgaristan - Parva Liga
16:00 1 : 2 MS
MS
18:30 2 : 0 90'
90'
Cebelitarık - Ulusal Lig
23:00
Cezayir - Cezayir Kupası
16:30
ER
17:00
ER
17:00
ER
17:00
ER
17:00
ER
18:45
ER
Cezayir - Lig 1
18:00
ER
18:00 0 : 1 MS
MS
18:00 2 : 0 MS
MS
Cezayir - Ligue 2
17:00
Danimarka - 1.Lig
21:00 0 : 0 41'
41'
21:00 0 : 0 42'
42'
21:00 1 : 2 44'
44'
Danimarka - Süperlig
21:00 0 : 0 39'
39'
Endonezya - Liga 1
11:00 1 : 1 MS
MS
11:00 1 : 1 MS
MS
15:00 1 : 1 MS
MS
Ermenistan - Premier Lig
14:00
17:00
Finlandiya - Lig Kupası
14:30 1 : 1 90'
90'
Galler - Cymru Premier
22:45
22:45
22:45
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
22:30
22:30
22:30
22:30
22:30
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
22:30
22:45
22:45
Güney Afrika - Federasyon Kupası
20:00
20:00
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00 0 : 2 MS
MS
Hindistan - I-Ligi
11:30 1 : 2 MS
MS
16:30 0 : 0 90'
90'
Hırvatístan - Druga NL
17:00
17:00
Hırvatístan - HNL
19:00 1 : 1 MS
MS
Hırvatístan - Prva NL
16:50
17:00
İngiltere - Premier Lig 2
16:00 1 : 3 MS
MS
22:00
İngiltere - Premier Lig Kupası
22:00
İngiltere - Professional Development Ligi
17:00
İrlanda - Birinci Lig
22:45
22:45
22:45
22:45
22:45
İrlanda - Premier Lig
22:45
22:45
22:45
22:45
İspanya - Tercera Federacion, Grup 12
23:30
İsrail - Alef Ligi
13:35
13:40
13:45
14:00 0 : 0 MS
MS
14:30
14:30
14:30
14:40
14:45
15:00
İsrail - Ulusal Lig
16:00 2 : 1 MS
MS
16:00
16:00
16:00 2 : 1 MS
MS
16:00 0 : 1 MS
MS
İsviçre - Challange Ligi
21:30 0 : 0 12'
12'
21:30 0 : 0 12'
12'
22:15
İzlanda - League Cup A, Kadınlar
22:00
İzlanda - Lig Kupası A
21:30
22:00
Japonya - J.Ligi
08:00 2 : 0 MS
MS
12:00 0 : 3 MS
MS
Kamerun - Elite One
17:30
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
20:00
20:00
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00 0 : 0 MS
MS
02:10 0 : 1 MS
MS
04:20 1 : 2 MS
MS
04:20
ER
Kolombiya - Primera B
02:00 4 : 0 MS
MS
23:30
23:30
Kosova - Birinci Lig
15:00 2 : 3 MS
MS
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
00:00 7 : 0 MS
MS
Kuzey İrlanda - Premier Lig
22:45
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
22:45
23:00
Lübnan - Premiyer Lig
17:00
Macaristan - NB I
22:00
Mali - Ligue 1
19:30
19:30
19:30
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
04:05 1 : 0 MS
MS
06:05 1 : 0 MS
MS
Meksika - Liga Premier Serie A
19:00 3 : 0 MS
MS
19:00
Meksika - U23 Liga MX
18:00
18:00
20:00
Mısır - Premier Lig
20:00 2 : 4 75'
75'
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:30 0 : 0 MS
MS
16:40 2 : 1 MS
MS
18:45
Peru - Premier Lig
23:00
Polonya - Ekstraklasa
20:00 0 : 0 84'
84'
22:30
Polonya - I Liga
19:00
20:30
Polonya - I Ligi
20:00 2 : 1 83'
83'
22:30
Romanya - Liga 1
18:00 1 : 0 MS
MS
21:00 0 : 0 41'
41'
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
19:00
Sırbistan - Superliga
19:00 0 : 3 90'
90'
Slovakya - Superliga
19:30 2 : 1 90'
90'
Suriye - Premier Lig
15:00 0 : 1 MS
MS
15:00 1 : 0 MS
MS
15:00 1 : 0 MS
MS
Tanzanya - Premiyer Lig
14:00
ER
16:00
ER
16:00
ER
18:00
ER
19:00
ER
21:00
ER
Tayland - Thai League 1
15:00 2 : 2 MS
MS
Tayland - Thai Lig 2
15:00 1 : 0 MS
MS
Uganda - Premier Lig
16:00 0 : 0 MS
MS
19:00 0 : 1 MS
MS
Ukrayna - Premier Lig
16:30 0 : 3 90'
90'
Ukrayna - U19
13:00
13:00
14:00
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Bayanlar Avrupa Şampiyonası Elemeler
13:30
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Premier League International Cup
22:00
Uruguay - Premier Lig
23:00
Venezuela - Premier Lig
23:00
Vietnam - V-Ligi
13:00 0 : 0 MS
MS
13:00 1 : 0 MS
MS
14:00 0 : 1 MS
MS
14:00 3 : 3 90'
90'
15:15 0 : 1 90'
90'
Yunanistan - U19 Süper Ligi
18:30

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL